I Expect You To Die 2 Indir

I Expect You To Die 2 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirin. Ölmeni Bekliyorum 2, 24 Ağustos 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ölmeni Bekliyorum’un encore’u burada … Tekrar hoş geldiniz Ajan! Şu anda Zoraxis senin öldüğüne inanıyor. Bu andan yararlanmak için, Teşkilatın Zoraxis’in dünya hakimiyetine geçişiyle ilgili aldığı bazı şeytani bilgileri araştırmanız için sizi gizli göreve gönderiyoruz. Şimdi size şunu söyleyebiliriz: İlk göreviniz dünyaca ünlü aktör ve ünlü John Juniper’ın oynadığı bir tiyatro prodüksiyonuna katılan Başbakanı korumak. Ajan, sana ihtiyacımız var:

 • Bulmacaları çözmek, tehlikeli durumlardan kaçmak ve nesneleri manipüle etmek için her yerde bulunan telekinezi gücünüzü kullanın.
 • Zoraxis’in neyin peşinde olduğunu tam olarak öğrenmek için kılık değiştirerek gizli göreve gidin.
 • Ölme.

Ölmeni Bekliyorum 2: The Spy and the Liar’da Ne Beklemeli?

 • Altı yeni göreve başlayın – kafa karıştırıcı bulmacaları çözmek için hilenizi kullanın ve Zoraxis’in dünyaya hükmetme planlarını durdurmak için dünyayı dolaşın. Her görev yeni bir sahne ve yıldız sensin!
 • Kendinizi süper bir casusluk hikayesine bırakın – Bu hızlı tempolu anlatıda kendinizi casusluk dünyasına bırakın. Her heyecan verici görev, patlayıcı bir sonla sonuçlanan tutarlı bir hikaye ile bağlantılıdır.
 • Maceranıza yepyeni bir 360 ° giriş dizisi ile başlayın – giriş kredileriyle sizi inanılmaz bir görsel ve akustik deneyim bekliyor. Puddles Pity Party, yeni başlık şarkısını incelikle bilenmiş baritonuyla seslendiriyor.
 • John Juniper ile tanışın – Ünlü aktör Wil Wheaton tarafından seslendirilen olağanüstü bir ünlü olan John Juniper ile tanışın.
 • Rahat Oynayın – Bir veya iki elle oynanabilen bu oturma deneyiminde yeni yerler ve ortamlar keşfedin. Oyun erişilebilirlik göz önünde bulundurularak geliştirildi.
 • Her şeyden daha fazlasını yapın – Bu devam oyununda daha sürükleyici görev odaları, daha fazla karakter, her seviyede daha fazla müzik, daha fazla yemek, daha fazla kılık ve tabii ki daha fazla ölüm elde edeceksiniz!

İndir ve Yükle Ölmeni Bekliyorum 2

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. I Could You To Die 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to I Could You To Die 2″ye tıklayın (bu, 7-zip’i gerektirecektir. Burada).
 4. I Could You To Die 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

ölmeni bekliyorum 2 bedava indir

Doğrudan bağlantı ile I Expect You To Die 2’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X veya üstü
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 1060 / AMD Radeon RX 480 veya üstü
 • Ek Yorumlar: VR kulaklığı gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin