Hyperbolica Indir (v1.0.3)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Hyperbolica Free Download PC Oyunu. Hyperbolica, 14 Mart 2022’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyen Öklidyen olmayan kavisli bir alan olan Hyperbolica’da seyahat edin. Bu tuhaf yolculukta tuhaf manzaralar keşfedecek, bulmacaları çözecek, kartopu savaşında savaşacak, bir labirentte gezinecek ve çok daha fazlasını yapacaksınız. Hepsi bu garip yeni dünyada yeni zorluklarla. Hiperbolik boşluk, normalde beklediğinizden katlanarak daha fazla hacmin aynı “boşluğa” sığmasına izin verir. Bu, her yere gitmek için çok az zaman ayırırken büyük alanları keşfetmenize olanak tanır. Çevrenizin zihinsel bir haritasını oluşturmanın imkansız hale geldiğini göreceksiniz. Çizgiler artık paralel olamaz. Haritayı geçmek beklenmedik dönüşlere neden olabilir. Ve gerçeği sorgulamanıza neden olacak daha birçok garip sonuç. Ayrıca küresel alanı keşfederek çelişkili sonuçlar verecekler. Örneğin, ters perspektif: nesneler uzaklaştıkça daha büyük görünür. Açıklaması zor bir kavramdır ve ilk elden deneyim, bu ilginç geometrileri anlamanın ve sezgiyi geliştirmenin en iyi yoludur. Hyperbolica, kalıpları kırmak ve bizimkinden farklı bir alternatif evrende eğlenceli bir deneyim yaşamak için özel olarak bu amaç için yaratıldı.

Hyperbolica nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hyperbolica indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hyperbolica’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Hyperbolica klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Abartma Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile hiperbolika ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7 64bit
 • İşlemci: Intel Core2 Dörtlü Q6600 2.40GHz
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Grafik 630
 • DirectX: sürüm 11
 • Kamp: 800 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin