HYPER DEMON Indir


HYPER DEMON Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. HYPER DEMON 19 Eylül 2022’de gösterime girdi

Oyun hakkında

HYPER DEMON benzeri olmayan bir FPS… bir şimşek incisi. gelecekten bir rüya. bir damla zehir. bir kuğu şarkısı. İblisleri ne kadar hızlı öldürürseniz, oyun o kadar zorlaşır ve puanınız o kadar yüksek olur. Bir son var, seni görecek mi?

 • Derin ve muhteşem kombolar için zengin silahlar ve yetenekler açan minimum kontrollerde ustalaşın.
 • Vuruşunuzu ve hızınızı artırmak için taşlar toplayın veya lazer saldırılarını şarj etmek ve dehşet verici süper hareketleri ustalıkla serbest bırakmak için onları alın.
 • Çığır açan küresel projeksiyon, oyunculara geleneksel doğrusal perspektifte olduğu gibi ekranın merkezini sıkıştırmadan ve küçültmeden geniş bir çevresel görüş sağlar ve 180 dereceye kadar görüş alanlarına izin verir.
 • Benzersiz bir kırmızı holografik “arka görüş” kaplaması, oyuncuya tehditlere karşı tam 360 derecelik sensör farkındalığı sağlar.
 • Steam ve Discord arkadaşlarınızın puanlarına meydan okuyun veya küresel liderlik tablosunun zirvesine ulaşmak için nihai yolculuğa çıkın.
 • Discord, Twitter ve daha fazlasında sorunsuz çalışan gömülebilir video bağlantılarıyla her koşu için tekrarları görüntüleyin, klipler yakalayın ve doğrudan oyundan paylaşın.

HYPER DEMON nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. HYPER DEMON’un indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “HYPER DEMON’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. HYPER DEMON klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

HYPER DEMON Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile HYPER DEMON’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: OpenGL 3.3 destekli özel GPU
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: Özel motorumuz, çok çeşitli bilgisayarlarda yüksek çerçeve hızlarında çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin