Hunter Girls Indir


Hunter Girls Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Avcı Kızlar 6 Ağustos 2021'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Hunter Girls, üç kahramanı kontrol ettiğiniz bir koşu oyunudur: savaşçı Agnes, büyücü Flora ve okçu Kim. Herkesin kendi becerileri vardır ve tüm düşmanları yenmek için onları birleştirmeniz gerekir, böylece oyun sadece koşmak ve engelleri aşmakla ilgili değildir. Oyunda farklı düşmanlar olacak: iskeletler, orklar, elfler, çirkin yaratıklar ve diğer kötü yaratıklar! Her biri, onları yenmek için benzersiz bir yaklaşım gerektirir. Oyundaki tüm savaşlar hareket halinde olacak, ancak zamanları sınırlı, bu nedenle strateji hakkında düşünmek için hemen karar vermelisiniz. Oyundaki hikaye, “manga” tarzında yapılmış ara sahneler aracılığıyla sunuluyor. Bunlarda, kızların yolda karşılaşacakları kadın kahramanları ve karakterleri tanıyacaksınız. Ayrıca yolculuğunuzda size fantezi temalı bir OST eşlik edecek.

Hunter Girls nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hunter Girls indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Avcı Kızlara Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan da edinebilirsiniz. burada).
 4. Hunter Girls klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Avcı Kızlar Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Hunter Girls ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7
 • İşlemci: 1.6 GHz
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: 128MB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 250 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin