Howloween Hero Indir


Howloween Hero Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Howloween Hero 25 Ekim 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Howloween Hero, sahibinizin en sevdiği tatlıları arayan yaramaz bir köpek yavrusu olarak şehirde koşuşturduğunuz şeker-tatlı bir şekerleme ya da şekerleme macerasıdır. Her yaştan oyuncuya yönelik bu iyileştirici Cadılar Bayramı macerasında, renkli bir karakter topluluğuyla tanışın, yeni kıyafetlerin kilidini açın ve son şeker kırıntılarını bulun. Ama dikkat et! Söylentiye göre tehditkar bir canavar avlanıyor ve bir sonraki kurbanını arıyor… Mahalle satıcısından yeni kostümler satın alın ve kendi benzersiz tarzınızı yaratmak için parçaları birleştirin. Blok etrafında şeker koklayın, yakındaki evlerde şekerleme veya şekerleme yapın ve bir grup ilginç çocuğa bir pençe ödünç vererek şeker kazanın. Bir GERÇEK HAYAT canavarının şüphelenmeyen çocuklardan şeker çaldığı hakkında dolaşan bazı garip hikayeler var. Bu hayalet hikayelerinde bir gerçek var mı yoksa herkes ürkütücü bir havaya mı giriyor?

Howloween Hero'yu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Howloween Hero indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Howloween Hero'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Howloween Hero klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Howloween Kahramanı Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Howloween Hero indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt' dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX 750 / AMD Radeon R7 260X
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin