House of Velez Part 2 Indir

House Of Velez Part 2 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indirme PC oyunu. House Of Velez Part 2 8 Nisan 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

House of Velez’in devamı ve sonu. Eve tekrar girin ve bu kanlı kabusun ardındaki tüm hikayeyi keşfedin. Yepyeni bir dünya dışı canavarlar kadrosu ve sadist bulmacalar, eti kemiklerinden çıkarmak için bekliyor. Dikkatli seyahat edin ve bu kutsal olmayan sınavdan hala sağ çıkabilirsiniz.

House of Velez Part 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. House Of Velez Part 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “House Of Velez Part 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. House Of Velez Part 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Velez Evi Bölüm 2 Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile House Of Velez Part 2 Ücretsiz İndir’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel (R) Core (TM) i7 – 5500U CPU @ 2.40GHz 2.39GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GEFORCE 940M
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Yok
 • Ek Yorumlar: OYNAMAK İÇİN BÖLÜM 1’İN SON DOSYASINI KAYDETMENİZ GEREKİR – OYNAMAK İÇİN BİR KONTROLÖRÜNÜZ OLMALIDIR (XBOX ONE DÜZENİ ÖNERİLEN)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin