House Of The Dying Sun Indir (v1.05)

House Of The Dying Sun Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Ölen Güneşin Evi 1 Kasım 2016’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

House of the Dying Sun, sizi İmparatorluktaki en ölümcül önleyicinin kokpitine ve Harbinger filosunun komutanına koyan bir taktik uzay nişancı oyunudur. Ölmekte olan imparatorluğunuzun düşmanlarını avlayın ve savaş gemilerinizi terör kampanyanız sırasında kazandığınız yeni silahlar ve becerilerle yükseltin. Ana Özellikler:

 • Klasik uzay sim savaşı: Executor Mk II’nin kokpitinden, geçmişin devlerinden büyük ölçüde etkilenen oynanışla uçun
 • Emir almak: Taktik bir genel bakıştan filonuzdaki her gemiye emir verin, başka bir avcı uçağına geçin veya zamanı duraklatın ve bir sonraki hareketinizi dikkatlice düşünün
 • Tekrar oynanabilir senaryolar: 14 kampanya senaryosunun her birinde, giderek daha acımasız hale gelen dört zorluktan birini seçin.
 • Güçlü yükseltmeler: Gap Drive veya Kamikaze Şasi gibi özel filo yükseltmeleri kazanmak için bonus hedefleri tamamlayın. En zorlu senaryoların üstesinden gelmek için buna ihtiyacınız var.
 • VR ve monitör desteği: House of the Dying Sun, her iki geleneksel monitör için de özenle tasarlanmıştır. ve HTC Vive gibi VR kulaklıklar. Ayrıca 21:9 ekranları da destekler!

House Of The Dying Sun nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. House Of The Dying Sun indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ölüm Olan Güneşin Evi’ne Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir Buraya).
 4. House Of The Dying Sun klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ölen Güneşin Evi Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla House Of The Dying Sun’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.4 GHz dört çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9.0c uyumlu, 2048 MB VRAM
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: VR desteği için SteamVR kurulu olmalıdır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin