House Of Rules Indir (v2.1.1)


House Of Rules Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. House Of Rules 17 Aralık 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

‘House of Rules', kurallara dayalı creepypasta'dan ilham alan bir korku bulmaca oyunudur. (Napolitan Hayalet Hikayesi olarak bilinir) Konakta gizlenmiş gerçeği ortaya çıkarmak için çalışma protokollerini takip edin ve çeşitli bulmacaları ve bilmeceleri çözün. İş ararken, şişirilmiş maaşlı ilginç bir iş ilanıyla karşılaşıyorsunuz. Şüpheli ama çaresiz, sadece şaşırtıcı derecede düzenli bir iş yeri, garip çalışma protokolleri ve şüpheli iş arkadaşları keşfetmek için bir röportaj için bir malikaneye gidiyorsunuz. İş teklifini doğrudan sitede alacaksınız. İşiniz yarın başlıyor.

– Bulmacalar ve bilmeceler
– 20 koleksiyon sonu + 20 oyun içi başarı = toplam 40 Steam başarısı
– Şok edici kıvrımlar
– Benzersiz karakterler

House Of Rules nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. House Of Rules indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “House Of Rules'ta Çıkart” a tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. House Of Rules klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kurallar evi ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile House Of Rules ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows7/8/8.1/10
 • İşlemci: 2 GHz saat hızına sahip herhangi bir işlemci
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: CPU entegre veya entegre grafikler
 • Depolamak: 250 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Dahili ses yonga seti

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin