Hourglass Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Kum Saati Ücretsiz İndirme PC oyunu. Kum saati 22 Ekim 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Piramitler firavunların mezarlarıdır. Çoğu insan buna inanır. Ancak giderek daha fazla çalışma bu tez hakkında şüphe uyandırıyor. Bilim adamları, eski Mısır’ın hayal edebileceğimizden çok daha teknolojik olduğuna dair kanıtlar buldular. Kum saati, bu varsayımların gerçekten doğru olduğu bir senaryoda gerçekleşir. Keşfedilecek eski bir dünyaya ek olarak, Kum Saati temel olarak benzersiz bir çekirdek mekaniği ile çeşitli bulmacaları çözmekle ilgilidir. Yetenekleri, belirli bir süre için eylemlerinizi kaydetmenize olanak tanır. Bundan sonra, zaman kaydın başlangıcına geri döner ve eylemleri tekrarlayan bir zaman klonunuz belirir. Maceranızda, zorlu bulmacalarla dolu farklı alanlarda ilerlemek için bu beceriyi yaratıcı şekillerde kullanmanız gerekecek. Yolculuğunuz sizi, keşfedilmemiş Mısır teknolojileri ve yabancı bir dünyaya açılan portallarla karşılaşacağınız uzak bir tapınağa götürecek. Sadece bu uzun süredir kayıp teknolojilerin sırlarını çözerek arayışınızdaki tüm bulmacaları çözebilir ve sonunda babanızı bulabilirsiniz.

Kum Saati Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kum Saati indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kum Saatine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Hourglass klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kum saati Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz kum saati indirmesini başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10
 • İşlemci: Intel veya AMD çift çekirdekli CPU
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: DirectX 10 işlev düzeyi AMD veya 1 GB VRAM’li NVIDIA kartı
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: hala açık
 • Ek Yorumlar: hala açık

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin