Hotel Magnate Indir (v0.8.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Hotel Magnate Free Download PC oyunu. Hotel Magnate 5 Ekim 2021'de çıktı

Oyun hakkında

Hotel Magnate, kendi otelinizi, motelinizi, lüks tatil yerinizi veya eski püskü kulübenizi inşa etmeniz ve yönetmeniz için gerekli araçları sağlayan bir iş adamı / simülatör oyunudur. Tüm yaptığın bu. Hayallerden ve boş bir mülkten yola çıkarak otelinizi isteklerinize göre tasarlayabilirsiniz. Hem taban alanınızı hem de gelir kaynağınızı artıracak bir dizi oda ve tesis arasından seçim yapın. Gurmeler için restoranlar, tatilciler için günlük kaplıcalar ve işkolikler için konferans salonları inşa edin. Çok çeşitli odalar var. Temeli attıktan sonra sıra dekoru seçmeye geldi. Doğru şekilde; Mobilya ve dekorasyonlara kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz. Çılgınca yapın, klas yapın veya temayı odadan odaya değiştirin. Oteliniz büyüdükçe ve derecelendirme değiştikçe, yeni fırsatlar ve zorluklar ortaya çıkardıkça farklı konuk türlerini cezbedeceksiniz. Unutmayın, müşteri genellikle yanılıyor ama artık hizmet sektöründesiniz. Otelinizi forma sokun, en güzel gülümsemenizi takın ve olacaklara hazır olun.

 • Kendi otelinizi inşa edin, döşeyin ve denetleyin
 • Tesisleri yükselterek ve daha iyi yorumlar alarak misafirlerinizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayın ve daha zengin bir müşteri çekin
 • Otelinizi temizlemek, işletmek, yönetmek ve bakımını yapmak için personel işe alın
 • Odaları, ücretleri, restoranları ve diğer birçok işlemi yöneterek otelinizin iç işleyişini kontrol altına alın
 • Farklı konuk türlerini çekmek ve coşku yaratmak için pazarlamada ustalaşın

Hotel Magnate nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hotel Magnate indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hotel Magnate'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Hotel Magnate klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hotel Magnate Ücretsiz indir

Hotel Magnate'i doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt' dosyasını bulun. Ayrıca, exe'ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 (64-bit)
 • İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: 512 MB ayrılmış video RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin