HOTEL GREENWOOD Indir (v1.4)


HOTEL GREENWOOD Önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndirme PC Oyunu. HOTEL GREENWOOD 10 Ağustos 2022’de çıktı

Oyun hakkında

Greenwood Otel’de garsonluk yapan Ashley Anderson’ın ölümünün ardından anlaşılmaz olaylar yaşanır. 6 Ekim 2012 gecesi Ashley, 352 numaralı odayı temizlemeye gittiğinde, odadaki müşteriler tarafından saldırıya uğradı. Tüm müdahalelere rağmen genç kız hayatını kaybeder. Bu inanılmaz cinayetten sonra saldırganlar Ashley’i odadaki ritüelleri için kullandıklarını itiraf ederler. Olaydan tam bir yıl sonra 352 numaralı odanın misafirleri TH ve ailesi odalarında ölü bulunur. Müfettişler, ailenin nasıl öldürüldüğüne dair hiçbir kanıt bulamadılar. Yetkililer bu gizemli olayı çözemeyince oteli kapatmaya karar verirler. Ancak otel kapalı olmasına rağmen her yıl 6 Ekim’de ışıkların yandığı ve içeriden garip sesler duyulduğu söyleniyor. Yetkililer durumu araştırmak için genç dedektif Aaron Parker’ın iş için en iyi aday olduğuna karar verir. Peki bu iddialar doğru mu? Otelden gelen sesler gerçek mi? Bir dedektif olarak bu perili otelde paranormal olayları çözmeniz kolay olmayacak. Otelde gerçekleşen bir ritüelden sonra hayatını kaybeden kadının hayaleti ve onunla takım olan iblisler otelde her an karşınıza çıkabilir. Kapılara, ortak eşyalara ve hatta mankenlere dikkat ettiğinizden emin olun.

HOTEL GREENWOOD nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. HOTEL GREENWOOD indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “HOTEL GREENWOOD’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. HOTEL GREENWOOD klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

OTEL GREENWOOD Ücretsiz İndir

HOTEL GREENWOOD’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT gerekli)
 • İşlemci: Intel® CoreTM2 Quad 2,7 GHz veya daha iyisi, AMD PhenomTM II X4 3 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 560 veya daha iyisi
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Varsayılan ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?