HOT WHEELS UNLEASHED Indir

HOT WHEELS UNLEASHED Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. HOT WHEELS UNLEASHED 30 Eylül 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Hot Wheels™ evrenindeki en iyi araçları toplayın, muhteşem pistler inşa edin ve nefes kesici yarışlara dalın. En ikonik ve aranan Hot Wheels™ araçları sizi bekliyor. Tam patlamayla koşmalarına izin vermeye hazır olun! Harika yarışlara katılarak yeteneklerinizi kanıtlayın ve saf eğlenceye hazır olun! Drift yapın, güçlendiriciyi şarj edin ve kendinizi muhteşem döngülere atın. Ama dikkat et! Eğer çok yavaşsanız, yerçekimi işini yapacaktır. Zorluk ne kadar büyükse, şöhret de o kadar büyük olur. 2 oyuncu için bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınızla yan yana sürün veya çevrimiçi mücadelelerde 12’ye kadar rakiple yüzleşin. Her nesnenin parkurun ayrılmaz bir parçası haline gelebileceği, kendi özel özelliklerine sahip devasa etkileşimli ortamlar yarışlarınızı bekliyor. Şimdiye kadarki en heyecan verici parça düzenleyici ile yaratıcılığınızı serbest bırakın! Çevrenizden yararlanarak parkurunuzu oluşturun ve pistin içinde ve dışında çarpıcı düzenler oluşturun. İkonik “turuncu parçayı” bükün ve uzatın, yarışlarınız için inanılmaz bir eğlence parkı oluşturmak için döngüler, özel güçlendiriciler, engeller ve özel öğeler ekleyin. Maceranız sırasında topladığınız çeşitli eşyalarla kişisel alanınızı donatın ve içinde en muhteşem yarışları yaşayın.

HOT WHEELS UNLEASHED’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. HOT WHEELS UNLEASHED indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “HOT WHEELS UNLEASHED’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. HOT WHEELS UNLEASHED klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

HOT WHEELS UNLEASHED Ücretsiz İndir

HOT WHEELS UNLEASHED’i doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 64-bit veya üstü
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6350
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 960 / GeForce GTX 1050
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 22 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin