Hot Pot For One Indir


Hot Pot For One Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Hot Pot For One, 12 Haziran 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Hot Pot For One, Noel arifesinde evde kendiniz için Hot Pot yapmanın acı-tatlı hissi hakkında kısa bir birinci şahıs deneyimidir. Yalnız zamanların acısı ve devam etmemizi sağlayan yemeğin tatlı rahatlığı hakkında. Bu duyguları basit ve pürüzsüz etkileşimlerle uyandırmak istiyoruz, ör. B. Malzemeleri tencereye koyarak, pişmelerini izleyerek, yendiklerini görerek ve sonunda kalanları çöpe atarak.

– Tahmini çalma süresi: 15~30dk
– özenle hazırlanmış, acı tatlı bir hikaye
– Gerçekçi görünümlü yemek ve aslına uygun mutfak ortamı
– Birden fazla oyun için toplanacak 30’dan fazla elle çizilmiş illüstrasyon
Yemek pişirme ve yemek animasyonları ile -10+ çeşit yemek modeli
– Hareketsiz fizik tabanlı birinci şahıs fare görünümü
-Yüksek kaliteli ses efektleri ve müzik

Hot Pot For One’ı nasıl indirip kuracağınız aşağıda açıklanmıştır

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Hot Pot For One indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Hot Pot For One” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Hot Pot For One klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bir Ücretsiz İndirmek İçin Güveç

Doğrudan bağlantı ile Hot Pot For One ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 komut seti desteği
  • Grafik: DX10 (Shader Model 4.0) özelliklerine sahip grafik kartı
  • DirectX: 10. Sayı
  • Ek Yorumlar: Unity ile oluşturuldu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin