Horse Tales: Emerald Valley Ranch Indir


Horse Tales: Emerald Valley Ranch Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Horse Tales: Emerald Valley Ranch, 3 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Teyzenizdeki tatiliniz beklenenin dışında bir şeyle sonuçlanıyor. Bir zamanlar muhteşem olan aile mülkünüz harabeye döndü ve büyük bir zorlukla karşı karşıyasınız. Çiftliğinizi eski ihtişamına nasıl kavuşturabilirsiniz? Güzel bir binicilik macerasına kendinizi bırakın! Etrafınızı saran uçsuz bucaksız vahşi toprakları keşfedin, yarımadanın sakinleriyle tanışın ve arkadaş olun. Adanın gizemlerini keşfedin, her biri kendi güçlü yanlarına ve özelliklerine sahip atları yetiştirin, evcilleştirin ve eğitin ve heyecan verici yarışlara katılın. Teyzeniz, aile mülkünün bakıma muhtaç hale gelmesine izin verdi – bir zamanlar görkemli hara çiftliğinden geriye kalanlar artık moloz ve harabe ve bu konuda bir şeyler yapabilecek tek kişi sizsiniz. Şans eseri, çabalarınızda yalnız değilsiniz: belediye başkanının oğlu Gabriel, yerel oduncu Mattéo ve mimar ve usta zanaatkar Noella'da, bir zamanlar olanı yeniden inşa etmek ve her zamankinden daha iyi hale getirmek için çok değerli müttefikler bulacaksınız. Şimdi ailenizin adına biraz şan kazandırmak ve hatta belki de saygıdeğer Félix ailesinin saygısını kazanmak size kalmış. At sırtında şiirsel bir maceraya atılın ve uçsuz bucaksız bir açık dünyada tam özgürlük hissinin tadını çıkarın. Kıyı boyunca, ormanda, bir mercan lagününün yakınında ve daha pek çok büyüleyici manzarada dörtnala. Kim bilir, keşfederken birkaç sır keşfedebilirsiniz. Yolculuklarınızda yeni arkadaşlarla tanışacak ve ailenizin mirasını kurtarmak için birçok görev ve görevde ustalaşacaksınız! Harap olmuş aile çiftliğinizi yeniden inşa ederek ve çeşitli binalar, ahırlar, at bakım tesisleri, malzemeler ve dekorasyonlarla özelleştirerek eski görkemine kavuşturun.

Özellikler:

 • Sürükleyici bir açık dünyada geçen bir binicilik macerası.
 • İstatistiklerine, özelliklerine ve renklerine göre en iyi atları yetiştirin.
 • Çiftliğinizi Özelleştirin: Çeşitli binalar ve dekorasyonlarla harap olmuş çiftliğinizi inşa edin, yükseltin ve özelleştirin.
 • Ailenizin mirasını kurtarmak için kaynak toplayın, yeni arkadaşlar edinin ve görevleri tamamlayın.

Horse Tales: Emerald Valley Ranch'i indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Horse Tales: Emerald Valley Ranch indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “At Tales: Emerald Valley Ranch'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Horse Tales: Emerald Valley Ranch klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Horse Tales: Emerald Valley Ranch Ücretsiz İndir

Horse Tales: Emerald Valley Ranch'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit
 • İşlemci: Intel i3 işlemci
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: ATI 7770, Nvidia GeForce GTX 660 2GB

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin