Horror Maze Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Korku Labirenti Free Download PC oyunu. Korku Labirenti 29.09.2021’de çıktı

Oyun hakkında

Bilinmeyenden kaçmaya çalışırken 8 korkunç labirentte, solo veya bölünmüş ekranda gezinin. Mısır labirentinde, karanlık bataklıkta, mezarlıkta ve daha fazlasında yolunuzu bulun! canlı mı çıkıyorsun

 • Unreal Engine’i kullanan iki tutkulu kişi tarafından geliştirilen video oyunu.
 • Bölünmüş Ekran CO-OP oynamak için PC’nize bir kumanda bağlamanız yeterlidir

Horror Maze’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Horror Maze indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Korku Labirentine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Horror Maze klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Korku Labirenti Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Korku Labirenti Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit veya üstü.
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2,5 GHz veya daha hızlı
 • Depolamak: 8 GB RAM GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD serisi kart veya üstü.
 • DirectX: Sürüm 11

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin