Homesick Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Homesick Free Download PC oyunu. Yurt özlemi 28 Mayıs 2015’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Terk edilmiş bir binayı keşfedin ve hikaye ilerledikçe bulmacalar ve ipuçlarıyla karşılaşın. O kadar uzun süredir oradasınız ki, evde, sakin ama uğursuz bir atmosferde, doğrudan güneş ışığı göz kamaştırıcı derecede parlak. Uyuduğunuzda kabuslarla boğuşursunuz, koridorlarda çılgınca koşarsınız, karanlığın peşinden koşarsınız, elinizde balta. Hem kabuslarınıza hem de uyanık dünyaya kaçmaya çalışırken kim olduğunuzu, ne olduğunu ve ne yapacağınızı öğrenmek için bina sakinlerinin kalıntılarını bulun. Homesick, ayrıntılı ve atmosferik bir 3D ortamda birinci şahıs bakış açısına sahip bir bulmaca keşif gizem oyunudur.

özellikler

 • akıl almaz derecede güzel ve atmosferik 3D ortam
 • tatmin edici derecede zorlayıcı, yenilikçi ancak basit bulmacalar
 • Siz bulmacaları çözdükçe, ipuçlarını buldukça, keşfettikçe, metinleri çözdükçe ve yeni alanların kilidini açtıkça hikaye ortaya çıkıyor.
 • ortalama çalma süresi 2 ila 4 saat

Homesick’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Homesick indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Homesick’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Homesick klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yurt özlemi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Homesick Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3 veya üstü
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2.0 GHz
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: 512 MB VRAM’li grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bir bulmaca tamircisi için klavye gerekli

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin