Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition Indir (v1.0)


Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition, 17 Şubat 2014'te yayınlandı.

Oyun hakkında

Home Sheep Home geri döndü ve hiç olmadığı kadar utandı… Yeraltı mağaralarını, Londra'nın işlek caddelerini ve uzayda ışınlanmaları kapsayan bu destansı macerada Koyun Shaun'a ve arkadaşları Timmy ve Shirley'e katılın, hepsi Yeşili Arama'da. evin yeşil çimenleri. Şimdi yeni çok oyunculu modlar, kontrolör desteği, geniş ekran grafikler ve çok daha fazlası ile! Yeni çok oyunculu özelliklerle bir sürü olarak çalışarak ve zorlukları çözmek için her koyunun benzersiz becerilerini kullanarak ve yeraltı tünellerinde ve terk edilmiş maden kuyularında – ve hatta Buckingham Sarayı muhafızlarının kaçtığı yerde itin, zıplayın, sıkıştırın ve yüzün – şeytani zorlu bulmacaların üstesinden gelin. Aksiyon dolu Koyun Shaun temalı parti oyunlarından oluşan yepyeni bir paket için, dünya dışı kargaşa Farmageddon tema parkını ziyaret ederek çiftliğe getiriliyor. . Mossy Bottom Farm'ın yanına düşen Shaun'un yeni uzaylı arkadaşı Lu-La tutuluyor.

Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition'ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Buraya).
  4. Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition Ücretsiz İndir

Home Sheep Home: Farmageddon Party Edition Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt' dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10: 32 veya 64 bit
  • İşlemci: Core 2 Duo (1.8 GHz – Pentium 4'ü test etmemize ve oynanabilir olmasına rağmen)
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Grafik: Yazılım geri dönüşü (Intel GMA ve diğer yerleşik tatlar dahil) aracılığıyla her türlü GPU üzerinde çalışır.
  • Depo: 700 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin