Himeko Sutori Indir (v20211208)


Himeko Sutori Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Himeko Sutori, 31 Ocak 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Küçük bir soylu haneye kışkırtılmamış bir saldırı, krallıkları yutacak bir ateşi tutuşturur. Furukawa Hanesi'nin en küçük kızı olan Aya, ailesinin çökmekte olan ittifakları ve şüpheli kararlarıyla yüzleşmek zorundadır. Savaş, asıl amacı imkansız hale geldikten ve masumlar kaybolmaya başlayınca tüm şiddetiyle devam ediyor. Hala kazanılacak bir zafer varsa, bunun için savaşmak bir oyuncu olarak size kalmış. Furukawa Hanesi'nin kalan birkaç sadık askerini savaşa yönlendirin. Yeni ittifaklar kurun ve yeni birlikler toplayın. İnsan birliklerinizi 20 benzersiz karakter sınıfında eğitin ve saflarınızı her biri kendi karakter sınıflarına sahip kurtlar, periler, ölümsüzler ve kendi mekanik yaratımlarınızla doldurun. Hepsini sınırsız kombinasyonda yüzlerce farklı ürünle donatın. Onlara savaşta avantaj sağlamak için güçlü yeni silahlar üretin. Birliklerinizi mızraklar halinde düzenleyin ve savaştaki etkinliklerini en üst düzeye çıkarmak için kaptanlarınızın liderlik becerilerine ve birliklerinizin yakınlıklarına güvenin. Her iki tarafta yüzlerce benzersiz karakter içeren destansı savaşlarda düşmanlarınızı yenmek için taktik sıra tabanlı savaşta mızraklarınıza komuta edin.

Himeko Sutori nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Himeko Sutori indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Himeko Sutori'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Himeko Sutori klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Himeko Sutori Ücretsiz İndir

Himeko Sutori'yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-750 veya AMD Athlon II X4 650 (yaklaşık 2400 PassMark CPU puanı)
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 750 Ti veya Radeon R7 360
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Entegre GPU'lar önerilmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin