Himeko Maid Indir

Himeko Maid Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Himeko Maid 12 Ekim 2020’de yayınlandı.

Oyun hakkında

İlk Himeko Hizmetçi Yarışmasına hoş geldiniz! İki finalist Harumi ve Saeko arasında seçim yapın, en sevdiğiniz kostümü ve saç stilini seçin ve maceranıza başlayın.

 • Yatakta ve yatak dışında en iyi olmaları için onları eğitin.
 • Her birinin benzersiz bir rotası var!
 • Her kızla özel sahneler, yeni dallar ve yeni etkileşimler bulmak için lüks Tachibana Konağı’nı keşfedin. Yarışmayı Kazanmak İçin Hizmetçinizle Bağınızı Güçlendirin!
 • Günlük işleri hakkında ipuçları için Bayan Alice ile etkileşime geçin, sonuçlarınızı bildirin ve belki biraz daha fazlası …

Himeko Maid nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Himeko Maid indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Himeko Maid’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Himeko Maid klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Himeko Hizmetçi Ücretsiz indir

Himeko Maid Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: 1.2 GHz
 • Hafıza: 128 MB RAM
 • Depo: 1.8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin