Him & Her Collection Indir


Him & Her Collection Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Him & Her Collection 23 Haziran 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Karanlıkta aşkı bulabilir misin? Him & Her Collection, oyuncunun seviyeler arasında yerçekimine meydan okuyarak önemli olanını bulmanın bir yolunu bulması gereken zorlu bir bulmaca platform oyunudur. Bu paketteki üç başlığı da tamamlayın; O ve o, onların zorlukları ve o ve o3. Karakterinizi yan kaydırma perspektifinden hareket ettirebilir ve istediğiniz zaman zıplayabilirsiniz. Ancak, atlamazsanız, platformlara doğru ilerleyin ve tüm seviye, çıkıntıları hareket ettirdiğiniz yöne göre dönecektir.

Him & Her koleksiyonu nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Him & Her Collection indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Him & Her Collection” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Him & Her Collection klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Onun ve Onun Koleksiyonu Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Him & Her Koleksiyonunu Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7 / Windows 10
 • İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: Intel HD 3000 veya daha iyisi
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin