Higurashi When They Cry Hou – Ch.2 Watanagashi Indir

Higurashi When They Cry Hou – Ch.2 Watanagashi Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Higurashi When They Cry Hou – Ch.2 Watanagashi 13 Kasım 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Shouwa’nın 58. yılı, yaz başı. Haziran ve yaz sıcağı çoğu yıldan daha erken geldi. Gündüzleri cırcır böcekleri, geceleri ağustosböcekleri vardır. Ülkenin küçük bir köyü olan Hinamizawa’dayız. Burada iki binden az insan var. Ama her yıl bir etkinlik var. Bu olay gizemli bir ölümdür. Haziran ayının belirli bir gününde biri ölür, diğeri kaybolur. Ölüm serisi, baraj inşaatını çevreleyen çalkantılarla ilgili. Üstü örtülü bir cinayet davası yeniden sahneleniyor. Bu bir komplo mu? Bir kaza? Ya da belki bir lanet? Orada olması gereken biri yok. Orada olmaması gereken biri var. Dün gece hayatta olan biri şimdi öldü ve şu anda burada olan biri hayatta değil. Yani trajediyi önlemenin bir yolu yok. Vazgeçmekten başka çare yok. Ama vazgeçme. Buna sadece sen dayanabilirsin.

Higurashi’yi Ağladıklarında Nasıl İndirilir ve Kurulur Hou – Bölüm 2 Watanagashi

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Higurashi When They Cry Hou – Ch.2 Watanagashi indirildiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Higurashi When They Cry Hou – Ch.2 Watanagashi” seçeneğine tıklayın (7- Zip whatip’e ihtiyacınız olacak) Buraya).
 4. Higurashi When They Cry Hou – Ch.2 Watanagashi klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Higurashi When They Cry Hou – Bölüm 2 Watanagashi Ücretsiz İndir

Higurashi When They Cry Hou – Ch.2 Watanagashi’yi doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Pentium III 800 MHz
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: OpenGL uyumlu kart
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin