Higurashi When They Cry Hou – Ch.1 Onikakushi Indir

Higurashi When They Cry Hou – Bölüm 1 Onikakushi Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Higurashi When They Cry Hou – Bölüm 1 Onikakushi 15 Mayıs 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Shouwa’nın 58. yılı, yaz başı. Aylardan Haziran ve yaz sıcağı çoğu yıldan daha erken geldi. Gündüzleri cırcır böcekleri ve geceleri ağustos böcekleri var. Ülkenin küçük bir köyü olan Hinamizawa’dayız. Burada iki binden az insan yaşıyor. Ama her yıl bir olay var. Bu olay gizemli bir ölümdür. (Dizi 1979’dan 1983’e kadar sürdü). Haziran ayının belirli bir gününde biri ölür ve bir başkası kaybolur. Ölenlerin sayısı baraj inşaatı projesini çevreleyen ayaklanmalardan kaynaklanıyor. Sessiz bir cinayet davası yeniden canlandırılıyor. Bu bir komplo mu? Bir kaza? Ya da belki bir lanet? Orada olması gereken biri yok. Orada olmaması gereken biri var. Dün gece hayatta olan biri şimdi öldü Ve şu anda burada olan biri hayatta değil. Yani trajediyi önlemenin bir yolu yok. Vazgeçmekten başka çare yok. Ama pes etmeyin. Buna sadece sen dayanabilirsin.

Hou Ağladığında Higurashi Nasıl İndirilir ve Kurulur – Bölüm 1 Onikakushi

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Higurashi, When They Cry, Hou – Ch.1 Onikakushi indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Higurashi 7-Zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın Buraya).
  4. Higurashi When They Cry Hou – Ch.1 Onikakushi klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Higurashi Hou ağladığında – Bölüm 1 Onikakushi Ücretsiz İndir

Higurashi’yi Hou ağladığında başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın – Bölüm 1 Onikakushi Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP, 7, 8
  • İşlemci: Pentium III 800 MHz
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.