Hidden Lands Indir

Hidden Lands Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Hidden Lands 6 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Haritada gizlenmiş olan kara unsurlarını ve hayvanları bulun. Oyun gizli bir oyundur. Ülkelerden oluşturulmuş güzel mekanlarda belirli bir tasarıma sahip kara öğelerini ve hayvanları bulmanız ve fare ile tıklamanız gereken yer. Bunun için puan alacak ve skor tablosuna gireceksiniz. Oyun, nesnelerin ve karakterlerin bir resimde dondurulduğu 2D seviyeli bir piksel oyunudur. 20 farklı nesne ve karakter bulmalısın. Sistem o anda hangi nesneyi bulmanız gerektiğini otomatik olarak belirler, bu nedenle farklı nesneler bulmanız gerektiğinde oyun yüksek bir tekrar değerine sahiptir.

Hidden Lands Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hidden Lands indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hidden Lands’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Hidden Lands klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gizli Topraklar Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Hidden Lands Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: 256MB belleğe sahip NVIDIA GeForce 450 veya üstü
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 600 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: varsayılan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin