Hidden in Plain Sight Indir


Düz Görüşte Gizli Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Hidden in Plain Sight, 16 Temmuz 2014’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Hidden in Plain Sight, ortak bir temayı paylaşan bir dizi yerel çok oyunculu (2-4 oyuncu) oyun modudur: hedefleri dikkat çekmeden tamamlamaya çalışmak. Her oyun modunda, oyuncular aynı NPC denizindeki karakterleri kontrol eder. Oyunculara bir görev verilir, aynı zamanda birbirlerini oyundan çıkarmanın yolları da verilir. Amaç, NPC’lere karışmak, eldeki görevi tamamlamak ve diğer oyuncuları sizi yakalamadan ortadan kaldırmaktır. En basit oyun modlarından birine Ölüm Yarışı denir. Oyuncular ve NPC’ler bitiş çizgisini ilk geçen olmak için yarışır. Her oyuncunun mermili bir silahı vardır ve bir kişiyi yarıştan eleyebilir. İlerliyor, dikkat çekiyor ama kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarıyor musunuz? Yoksa paketle geri mi kalıyorsun? Diğer oyun modları, oyuncuları bir hedefe ulaşmak istedikleri ancak süreçte elenme riskini aldıkları çelişkili bir konuma getirerek benzer gerilimler yaratır. Turlar hızlı ve canlıdır, her zaman kahkaha ve dostça bağırışlarla biter. Bu yüzden kontrol cihazlarınızı ve arkadaşlarınızı alın ve bir deneyin!

Plain Sight’ta Gizli nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hidden in Plain Sight indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Hidden in Plain Sight”a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Plain Sight’ta Gizli klasöre çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Düz görüşte gizli ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla Hidden in Plain Sight ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: 1.2GHz işlemci
 • Hafıza: 512MB RAM
 • Grafik: Pixel Shader 2.0 ve Vertex Shader 2.0’ı destekleyen grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: Bu oyun Xbox uyumlu (veya öykünülmüş) denetleyiciler gerektirir! Minimum çözünürlük 1280×720!

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin