Heroes Rise: HeroFall Indir


Heroes Rise: HeroFall Ücretsiz PC Oyunu İndir doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Heroes Rise: HeroFall 11 Temmuz 2014'te yayınlandı

Oyun hakkında

Senin gibi bir kahraman, güç hakkını savunmak için Birleşik Devletler Başkanı'na suikast düzenler miydi? Yozlaşmış Başkan Victon, güçlü düzenlemeye yönelik baskıcı kampanyasını başlatırken, efsanevi kahramanca yükselişiniz çok daha fazla bir şeye dönüşüyor: Amerika'nın güçlü haklarını geri kazanmak için savaşan bir siyasi simge olmalısınız. Bir zamanların en büyük düşmanınız olan The Lost, Başkan Victon'ın en karanlık sırrını ortaya çıkardığında, bu yeni dövüş çarpık bir hal alır… Şimdi kariyerinizin en büyük kararıyla karşı karşıyasınız: Düşmanınızın sözüne güveniyor musunuz? Başkan Victon'ın cezai ödül avcıları çetesinden kaçabilecek misiniz? Ailenizi kurtarabilir ve efsanevi bir kahraman olarak yükselişinizi tamamlayabilir misiniz? Heroes Rise: HeroFall, Zachary Sergi'nin destansı Heroes Rise üçlemesini, hikayeyi seçimlerinizin belirlediği etkileşimli romanlar Heroes Rise: The Prodigy ve Heroes Rise: The Hero Project ile tamamlıyor. Heroes Rise üçlemesi tamamen metne dayalıdır – grafik veya ses efekti içermez – ve hayal gücünüzün devasa, durdurulamaz gücünden beslenir. Tüm seçimleriniz, neyin doğru olduğuna inandığınızı ve bir kahraman olarak neyi temsil ettiğinizi ve bu idealler için neyi (veya kimi) feda etmeye istekli olduğunuzu gerçekten tanımlamanız gereken o destansı sonuca götürür. Erkek veya kadın, eşcinsel veya heteroseksüel olarak oynayın ve hikayenizin nasıl bitmesini istediğinize karar verin. Kaç alternatif sonun kilidini açabilirsin?

Heroes Rise: HeroFall'ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Heroes Rise: HeroFall'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Heroes Rise: HeroFall'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Heroes Rise: HeroFall klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Heroes Rise: HeroFall Ücretsiz İndirme

Heroes Rise: HeroFall'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • Depolamak: 50 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin