Heroes of Hellas Origins: Part One Indir

Heroes of Hellas Origins: Birinci Bölüm Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Heroes of Hellas Origins: Birinci Bölüm 9 Ekim 2019’da çıktı

Oyun hakkında

Savaşın eşiğinde olan eski bir dünyaya barış getirmek için Yunan efsanesinin tanrılarına katılın! Hellas kaosa sürüklenirken, aşağıdaki denizi aydınlatmak için yukarıdan parlak bir ışık parlar. Poseidon, sizin için bir görevi olan parlaklığıyla ortaya çıkıyor: dünyanızı kurtarmak için onunla ve diğer tanrılarla birleşin. Aramanız sizi saatlerce bağımlılık yapan eğlenceli bir yolculuğa çıkaracak. Engelleri kaldırmak ve keşif gezinizde size yardımcı olacak sihirli öğeler toplamak için parıldayan jeton zincirleri oluşturun. Oyun tahtalarını daha hızlı temizlemek için tanrılardan yardım alın. Ve aklınıza meydan okuyacak bulmaca tahtaları gibi hareket halindeyken çeşitliliğin tadını çıkarın. Tüm deneyim, göz kamaştırıcı bir görsel ve akustik pakete sarılır. Uzun bir zincir oluşturduktan veya kartın yarısını silen bir bonusun kilidini açtıktan sonra ekranınız ateşli bir ekranla aydınlandığında gözleriniz açılacak. Seviyeleri oynadıkça ve hayata geçirdiğiniz deniz yaşamını düşünürken egzotik bir orijinal film müziğiyle karşılaşacaksınız. Bozulmamış macera dünyalarını keşfetmek için bugün Heroes of Hellas Origins: Part One’ı oynayın! Ana Özellikler:

 • Bir düzine bağımlılık seviyesini tamamlayın
 • Sınırsız bir macera hikayesinin tadını çıkarın
 • Nefes kesen bir sualtı dünyası yaratın
 • Özel olarak tasarlanmış bulmaca tahtalarını çözün
 • Heyecan verici bonusların ve başarıların kilidini açın

Heroes of Hellas Origins: Birinci Bölüm’ü indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Heroes of Hellas Origins: Part One indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Hellas Origins: Part One” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. Heroes of Hellas Origins: Part One klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Heroes of Hellas Origins: 1. Bölüm Ücretsiz indirin

Heroes of Hellas Origins’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Birinci Bölüm Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: 1.5 GHz
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: 256 MB 3D grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin