Hellbound Indir (v1.0.2)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Hellbound Free Download PC oyunu. Hellbound 4 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Hellbound, 90’lardan “gerçek savaşçılar” için sert bir nişancı oyunudur. Bu yüksek tempolu birinci şahıs nişancı oyununda, ağza alınmayacak kötülüklere karşı cehennemde savaşacaksınız. Aksiyon, hız, kan ve metale odaklanan bir GROTESQUE oyunu. Şeytanları öldürün, gizli eşyaları bulun, çok zıplayın ve tabii ki bazı büyük lanet silahları vurun! Yetenekli Artie Widgery’nin güçlü sesiyle Hellgore’u enkarne edin. Hellgore kocaman bir Bada ** ve halkını katleten yaratıklardan intikam almak isteyen işkence görmüş bir ruhtur. Tek bir amaç için tasarlanmış silahlar olarak paslı metaller, yanmış etler ve kemikler cephaneliğini kullanın: TÜMÜNÜ ÖLDÜRMEK! Davetli sanatçılar Federico Ágreda “Zardonic” ve Christian Fernando Perucchi ile büyük David Levill’in film müziğini dinlerken keyif alacaksınız. DOOM, Quake ve Duke Nukem 3D gibi 90’ların klasiklerinden ilham alan bir oyun oynayın. Kesintisiz aksiyonun ve oyunun tadını çıkarın. Yapabileceğiniz tek şey ateş etmek, öldürmek, hızlı hareket etmek ve çevreyle yürüme gibi minimum etkileşime sahip olmaktır. B. Kapıları açmak, düğmelere basmak ve gizli yerleri bulmak.

Hellbound’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hellbound’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hellbound.v1.0.2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Hellbound klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Hellbound ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Hellbound Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri
 • İşlemci: MD Phenom II X4-945 / Intel Core 2 Quad 6600
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: AMD R7 240 GB / Nvidia GT 730 2 GB / Intel HD 530
 • Kamp: 20 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin