Hearts Of Iron IV: Field Marshal Edition Indir (v1.9.3 Incl. ALL DLC’s)

Hearts Of Iron IV Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Hearts Of Iron IV, 6 Haziran 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Zafer parmaklarınızın ucunda! Ulusunuzu yönetme yeteneğiniz nihai silahınızdır. Hearts of Iron IV strateji oyunu ile II.Dünya Savaşı’nda her ulusun komutasını alabilirsiniz. dünya tarihinin en heyecan verici çatışması. Savaş alanının kalbinden komuta merkezine, ulusunuzu zafere ve şerefe yönlendirecek, müzakere edecek veya istila edeceksiniz. II.Dünya Savaşı’nın dengesini kurma gücüne sahipsiniz. Dünyanın en büyük askeri lideri olarak yeteneklerinizi test etme zamanı. Hikayeyi yeniden yaşayacak veya değiştirecek misiniz? Ne pahasına olursa olsun kazanarak dünyanın kaderini değiştirecek misiniz?

Hearts Of Iron IV’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hearts Of Iron IV indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hearts.of.Iron.IV.v1.9.3.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7- Neyi alabileceğinizi zip Buraya).
 4. Hearts Of Iron IV klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Hearts Of Iron IV ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Hearts Of Iron IV Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit veya daha yenisi
 • İşlemci: 2,66 GHz’de Intel Core 2 Quad Q9400 / 3,20 GHz’de AMD Athlon II X4 650
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: ATI Radeon HD 5850 veya 1 GB VRAM ile NVIDIA GeForce GTX470
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Direct X uyumlu ses kartı.
 • Ek Yorumlar: Fare ve klavye gereklidir. / Her iki üreticiden / İnternet bağlantısından veya çok oyunculu için LAN’dan en son mevcut WHQL sürücüleri, Çok oyunculu modda 32 adede kadar diğer oyuncu.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.