Heart Attack Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Heart Attack Ücretsiz PC Oyunu İndir. Kalp Krizi 17 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Heart Attack, birinci şahıs korku türünde bir gece evinde hayatta kalma oyunudur. Hayalet seni korkutmak için karanlığa adım atmanı bekliyor ve korku kalbini kırıyor, ölüyorsun. Santrali açmak ve hayaleti evden kovmak için evin bodrumunda daha da aşağı inmek için eşya toplayarak kendinizi kurtarın. Mitya oldukça hasta bir adam, işlevsiz bir ailede yaşıyor, sürekli evde olmak hafif şizofreniye yol açıyor, hayaletler görmeye başlıyor. Kahramanımızın ana düşmanı, evin içinde yorulmadan dolaşan, engeller yaratan ve onu korkutan annesinin hayaletidir. Mitya kendine ışık sağlayamazsa, ruh ona saldırabilir. Bazen bir hayalet kendini tanımlamak için karanlıkta uçar.

Heart Attack nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Heart Attack'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kalp Attack'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Heart Attack klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz indir, kalp krizi.

Doğrudan bağlantı ile kalp krizi ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Çekirdek İşlemci [email protected] veya AMD FX [email protected]
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 750 (2GB) veya AMD Radeon R9 290 (4GB)
 • DirectX: Sayı 10
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Gerekli olmamakla birlikte, depolama için bir SSD ve 16 GB bellek önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin