Headlander Indir

Headlander Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Headlander 25 Temmuz 2016’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Evrende bilinen son kişisin ve senden geriye kalan tek şey bedensiz bir kafa. Kırık geçmişinize dair ipuçlarını aramak için, herhangi bir robot ana bilgisayarına yanaşmanıza ve kontrolünü elinize almanıza izin veren özel bir kask takan düşmanca bir makineler dünyasında seyahat etmelisiniz. Bir bedenden diğerine atlarken, işlerin pek de göründüğü gibi olmadığını ve insanlığın kaderinin henüz belirlenmediğini göreceksiniz… Double Fine Productions’tan taze, Headlander bir retro-fütürizm, Side 1970’lerin bilim kurgudan esinlenen bir dünyada geçen kaydırmalı aksiyon macera oyunu. Bu bir otomasyon dünyası, ters giden bir ütopya, tüm insanlığın zihinlerini robotik sahtekar bedenlere çevirdiği ve dengesiz bir bilgisayar tarafından yönetildiği bir yer. Double Fine Productions (Psychonauts, Broken Age) ve Adult Swim Games (Duck Game, Jazzpunk) tarafından sunulan Headlander’ın en iyi yolculuk olacağı garanti.

Headlander nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Headlander indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Headlander” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. Headlander klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Headlander Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Headlander indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Çift çekirdekli 2 GHz
  • Hatırlatma: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTX 550 Ti, AMD Radeon HD 7750
  • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin