Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition Indir

Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition 19 Haziran 2020’de çıktı.

Oyun hakkında

Elephant Games sizi Haunted Hotel’deki en korkunç spa konaklamasına davet ediyor: Lost Time – odanız hazır! James ve Jessica bir yıldır çıkıyorlar, bu yüzden otantik bir Viktorya otelinde iki kişilik bir spa tatili kutlamak için mükemmel bir yol gibi görünüyor. Ancak otele giderken korkunç bir karşılaşma, şaşırtıcı gizemler ve korkunç ifşaatlarla dolu bir hafta sonu için zemin hazırlar! Diğer konukların nesi var? Burayı kim işletiyor ve gerçekten ne yapıyorlar? Bu sürükleyici Gizli Nesne Bulmaca macerasında heyecan verici yeni bir paranormal gerilim vakasında James Blackthorn’a katılın! Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel güzelliklerle dolu özel bir Collector’s Edition’dır.

Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Perili Otel: Kayıp Zaman Koleksiyoncusu Sürümü Ücretsiz İndir

Haunted Hotel: Lost Time Collector’s Edition’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7/Windows 8/Windows 10
  • İşlemci: 2.5GHz
  • Hatırlatma: 1024MB RAM
  • Depo: 824 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin