Hatsune Miku Logic Paint S Indir


Hatsune Miku Logic Paint S Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Hatsune Miku Logic Paint S, 19 Kasım 2022'de piyasaya çıktı

Oyun hakkında

Hatsune Miku Logic Paint -MIKULOGI-” evrim geçirdi! Hatsune Miku Logic Paint S artık Steam'de!<MIKULOGI S Özellikleri>

 • 350'den fazla bulmaca dahil!: “Hatsune Miku Logic Paint – MIKUOGI -” akıllı telefon uygulamasındaki bulmacalarla birlikte yeni 5×5, 15×15 ve 20×20 bulmacaları eklendi! Miku ve arkadaşlarının resimlerini almak için aşamaları tamamlayın! Birçok aşamayı tamamlayarak sanat eserleri toplayın!
 • En sevdiğiniz karakterleri seçin!: Miku ve arkadaşlarının odasında Piapro'daki en sevdiğiniz karakterlerle birlikte bulmacaların tadını çıkarın! Siz bulmacalar üzerinde çalışırken onlar sizi neşelendirecek!
 • Piapro yarışma şarkıları dahil!: Yıldız kazanmak için bulmaca görevlerini çözün! Belirli sayıda yıldız toplayarak yeni şarkıların kilidini açabilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları ana ekranda ve bulmaca ekranlarında çalacak şekilde ayarlayın!
 • Hatsune Miku Mantık Boyası Nedir?: Üstte ve solda bulunan sayıları kullanarak kareleri doldurun ve resmi tamamlayın! Hatalardan kaçınmak için boş alanlara “x” koyun!

Hatsune Miku Logic Paint S'yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Hatsune Miku Logic Paint S indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hatsune Miku Logic Paint S'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Hatsune Miku Logic Paint S klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hatsune Miku Logic Paint S Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Hatsune Miku Logic Paint S ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: 2 GHz işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX sürüm 11 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 750 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin