Hatoful Boyfriend Indir


Hatoful Boyfriend Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Hatoful Boyfriend 4 Eylül 2014'te yayınlandı

Oyun hakkında

Tebrikler! Yetenekli kuşlar için bir okul olan prestijli St.PigeoNation Enstitüsü'nün tek insan öğrencisi olarak kabul edildiniz! Koridorlarda dolaşın ve dünyanın en büyük güvercin okulunda ikinci sınıf öğrencisi olarak sınıflar arasında aşkı bulun. Mutluluğu bulmak kolay olmayacak, ama hepsi akademik değil – Hato Moa'nın popüler görsel romanı / Avian Dating Sim Hatoful Boyfriend'in bu sevimli yeniden çevriminde biraz romantizm için her zaman zaman vardır! Hatoful Boyfriend'in yapımında hiçbir kuş yaralanmadı. Aslında çoğu aşkı buldu.

-Bir kuş aşkı hikayesi: Kalbinizi daha hızlı attıracak potansiyel taliplerle çapkın karşılaşmalara giderken, narkoleptik öğretmenlerden güvercin motorcu çetelerine kadar her tür kuşla sohbet edin. Sevdiklerinizle zaman geçirin ve sıkıcı olduğu kanıtlanan kuşları geride bırakın!
-Yeni senaryo ve bitiş: Serinin yaratıcısı Hato Moa, orijinal oyunun hayranları ve yepyeni Hatoful erkek arkadaş oyuncuları için bu heyecan verici güncellemede keşfetmek için yepyeni bir senaryo yarattı!
Yeniden aşık olmak için yeniden oynanabilirlik: St.PigeoNation Enstitüsü'nde, yeni bir yola ve farklı bir aşk ilgisine ayak uydurmak için sizi kesinlikle başlangıca götürecek çapraz tür anlatılar, gizli hikayeler, sürpriz parametreler ve çoklu sonlarla kendi entrikalarınızı oluşturun.
– Sınıfı ziyaret edin ve yukarı çıkın: Karakterinizin istatistiklerini iyileştirmek ve karizma, canlılık ve bilgeliği karıştırarak başvuru sahiplerini dilediğiniz gibi bükmek için spor salonu ve sanat dersi gibi seçmeli dersleri seçin. Akıllı ol ve derslerini geçeceksin. Fit Olmak Hayatınızı Kurtarabilir!
-Fowl Twist and Turnns: St.PigeoNation Enstitüsü'nde her şey göründüğü gibi değil! Kıyameti başlatmak isteyen karanlık komploları, beklenmedik kıvrımları ve dönüşleri ve şeytani canavarları keşfedin. Tarihlerinizi akıllıca seçin ve tek gerçek aşkınızla çok uzaklara uçacaksınız. Yanlış dönüş yaparsan yatağında ölebilirsin.
-Sensual kuş yemi: Potansiyel aşk ilgi alanlarınız için hediye olarak lezzetli fasulyeler satın alın ve tüylü sürülerinize Sakin Mısır, Köy Darı veya Acı Siyah Fasulye ile ilham verin.

Hatoful Boyfriend'i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hatoful Boyfriend indirmeyi tamamladığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hatoful.Boyfriend.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Hatoful Boyfriend klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Hatoful Boyfriend ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Hatoful Boyfriend'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: SP2 veya üzeri yüklü Windows XP; SP1 veya üzeri yüklü Windows 7; Windows 8
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9 seviyeli işlevlere sahip grafik kartı (Shader model 2.0).
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Windows Vista desteklenmemektedir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin