Harvest Moon: One World Indir (Incl. ALL. DLC’s)

Harvest Moon: Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş One World Free Download PC oyunu. Harvest Moon: One World 7 Eylül 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Uzun süredir devam eden Harvest Moon serisinin en yeni bölümünde plajlarda, çölde ve hatta bir volkanda yürüyüş yapın! Hasat tanrıçası gitti ve onu geri getirmek senin elinde! Yol boyunca inekler, koyunlar, develer ve hatta ren geyiği ile karşılaşacaksınız! Kabul edin çünkü bu oyunda dünya tam anlamıyla ayaklarınızın altında! Hasat tanrıçası bu dünyadan kaybolmadan önce, çeşitli tohumların bilgisi ile hasatın minik parçalarını ıslatmış ve böylece dünyadaki çeşitli meyve ve sebzelerin kaybolmamasını sağlamıştır. Oyun boyunca farklı tohumların kilidini açmak için bu Harvest Wisps’in gücünü kullanın! Ancak, hepsi farklı zamanlarda ve farklı yerlerde göründükleri için Harvest Wisps’i bulmak zor olabilir. Mümkün olduğunca çoğunu seçtiğinizden emin olmak için noggin’inizi kullanmalısınız!

Harvest Moon: One World nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Harvest Moon: One World indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Harvest Moon: One World” seçeneğine tıklayın (bu işlem için 7-zip gerekir. Burada).
  4. Harvest Moon: One World klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Harvest Moon: Tek Dünya ücretsiz indir

Harvest Moon: One World Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: pencere
  • İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i5-8265U
  • Depolamak: 8 GB RAM
  • Grafik: Intel (R) UHD Grafikleri 620

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin