Harry Potter and the Half Blood Prince Indir

Harry Potter ve Melez Prens Ücretsiz İndir PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Harry Potter ve Melez Prens 30 Haziran 2009’da gösterime girdi.

Oyun hakkında

Video oyunu Harry Potter ve Melez Prens’te Voldemort, Muggle ve Büyücü dünyasına hakimiyetini sıkılaştırıyor ve Hogwarts artık eskiden olduğu gibi güvenli liman değil. Harry, kalede tehlike bile olabileceğinden şüpheleniyor, ancak Dumbledore, onu hızla yaklaştığını bildiği son savaşa hazırlamakla daha çok ilgileniyor. Birlikte, Voldemort’un savunmasının kilidini açmak için anahtarı bulmaya çalışırlar. Bu amaçla Dumbledore, eski arkadaşı ve meslektaşını, iyi bağlantıları olan ve bilgisiz uzman Profesör Horace Slughorn’u işe alır ve kendisine göre önemli bilgiler içerir. Bu arada, çok farklı ama aynı derecede kaçınılmaz bir düşman, gençlik hormonları şehir duvarlarını aşarken öğrencilere saldırır. Harry, Ginny’ye gittikçe daha fazla ilgi duyuyor, ama Dean Thomas da öyle. Ve Lavender Brown, Ron’un kendisi için doğru olduğuna karar verdi, sadece Romilda Vane’in çikolatalarını beklemediğine karar verdi. Bir de kıskançlıkla yemek yapan ama duygularını göstermemeye kararlı olan Hermione var. Ancak Hogwarts’ta romantizm çiçek açarken, bir öğrenci uzak durur. Karanlık da olsa kendisi için bir isim yapmaya kararlıdır. Havada aşk var ama trajedi önümüzde ve Hogwarts bir daha asla eskisi gibi olmayabilir.

Harry Potter ve Melez Prens’i indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Harry Potter ve Melez Prens indirmeyi tamamladığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve alabileceğiniz “Harry.Potter.and.Half-Blood.Prince.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. Buraya).
  4. Harry Potter ve Melez Prens klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Harry Potter ve Melez Prens ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantıyla Harry Potter ve Melez Prens’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
  • İşlemci: 1.8 GHz Intel Pentium 4 veya benzeri
  • Hafıza: 256 MB RAM
  • Grafik: 64 MB grafik kartı, NVIDIA GeForce2 MX 400 veya üstü (GeForce 6100, XP altında desteklenmez); ATI Radeon 7500 veya üstü (Radeon X300 desteklenmez).
  • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin