Harmonia Indir (v09.23.2016)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Harmonia Free Download PC oyunu. Harmonia 22 Eylül 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Bu, uzak geleceğin hikayesidir. Muazzam bir savaş patlak verdi ve dünyayı paramparça etti. Kül gökyüzünü kapladı, toprak bitki örtüsünden sıyrıldı ve su kurudu. Sonuç olarak, insan nüfusu büyük ölçüde azaldı. Kalan insanlar hayatta kalmak için bir araya toplandılar. Bu süre zarfında, Phiroid olarak bilinen duygusal bir robot, terk edilmiş bir fabrikada uyandı. Savaştan önce bilim, duyguları hissedebilen bu insan benzeri robotları yarattı. İnsanlar için yeni ortaklar olarak Phiroidler, tüm insanlık için daha iyi bir yaşam vaat ediyorlardı. Ancak uyanır uyanmaz bu phiroid, duygularının işe yaramadığını kısa sürede fark etti. Sağ elin suni derisi yoktu ve mekanik parçalar üretimin nasıl muhtemelen bitmemiş olduğunu gösterdi. Bu genç erkek Phiroid, insanlarla birlikte olmak için doğuştan gelen bir arzuya sahipti. Ve böylece kaybolan duygularını geri kazanmak için bir yolculuğa çıktı ve bu harap olmuş dünyada dolaştı. Bir gün phiroid genç bir kız tarafından keşfedildi. Onun insan olduğunu düşündü ve ona bakmaya başladı. Onu küçük ama hoş bir kasabaya götürdü. Genç kızla yaşarken, phiroid yavaş yavaş duyguları öğrendi.

Harmonia’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Harmonia indirildikten sonra zip dosyasına sağ tıklayın ve “Harmonia’ya Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Harmonia klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Harmonia ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Harmonia Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows® 10/8/7 / Vista
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya üzeri
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: 256 MB video belleği (Pixel Shader 2.0 ile)
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: gereklidir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin