Halo Infinite Indir (v6.10020.17952.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Halo Infinite Free Download PC oyunu. Halo Infinite, 15 Kasım 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Tüm umutlar kaybolduğunda ve insanlığın kaderi tehlikedeyken, Master Chief, şimdiye kadar tanıştığı en acımasız düşmanla yüzleşmeye hazırdır. Destansı bir macera için insanlığın en büyük kahramanının zırhına girin ve Halo halkasının muazzam oranlarını keşfedin. Halo'nun beğenilen çok oyunculu oyunu yeniden tasarlandı, yeniden tasarlandı ve oynaması ücretsiz! Mevsimsel güncellemeler, benzersiz etkinlikler, yeni modlar ve haritalar ve topluluk odaklı içerik ile deneyimi zaman içinde geliştirir. Halo, mükemmel bir arena nişancı deneyimi için adil başlangıçlar, haritadaki ekipman ve 4 oyunculu kadrolarla köklerine geri dönüyor. Halo sanal alanının tüm yelpazesini kapsayan büyük ekiplerde kaos ve eğlence için çok çeşitli silahları, araçları ve ekipmanı birleştirerek ve birleştirerek sonsuz savaş olanakları yaratın. Oyuncular için kapsamlı ve derinlemesine bir kişiselleştirme sistemi ile türünün tek örneği bir Spartalı olun. Sadece kampanya veya çok oyunculu oynayarak yeni kozmetik ürünler kazanın ve keşfedin. Daha da fazla kozmetik ödül için süresi bitmeyen bir Savaş Bileti satın alın ve kendi hızınızda yeni içeriğin kilidini açın. Halo Infinite, PC için geliştirildi. Gelişmiş grafik ayarları, ultra geniş / süper ultra geniş destek ve üçlü tuş bağlamadan dinamik ölçekleme ve değişken kare hızları gibi özelliklere kadar Halo Infinite, PC'deki şimdiye kadarki en iyi Halo deneyimidir.

Halo Infinite nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Halo Infinite indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Halo Infinite'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Burada).
 4. Halo Infinite klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Halo Sonsuz Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Halo Infinite Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 RS5 x64
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 veya Intel i5-4440
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD RX 570 veya Nvidia GTX 1050 Ti
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolamak: 50 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin