Half-Life 2 Indir

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Half-Life 2 Free Download PC oyunu. Half-Life 2, 16 Kasım 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

1998. YARIM-YAŞAM, güçlü aksiyon ve sürekli, unutulmaz hikaye anlatımı kombinasyonu ile oyun endüstrisini şok etti. Valve’in ilk oyunu, PC Gamer tarafından Şimdiye Kadarki En İyi PC Oyununa Giden Yolda Yılın Oyunu için 50’den fazla ödül kazandı ve dünya çapında satılan sekiz milyondan fazla perakende mağazasıyla bir franchise başlattı. ŞİMDİ. Half-Life 2, orijinalin gerilimini, meydan okumasını ve içgüdüsel sorumluluğunu üstlenerek yeni gerçekçilik ve duyarlılık katıyor. Oyuncunun varlığının, fiziksel ortamdan davranışına ve arkadaşlarının ve düşmanlarının duygularına kadar etrafındaki her şeyi etkilediği bir dünyanın kapısını açar. Oyuncu, uzaylı istilasına uğramış bir dünyada kemiğe kadar gagalanan bilim adamı Gordon Freeman’ın levyesini geri alıyor, kaynakları tükeniyor ve nüfusu azalıyor. Freeman, Black Mesa’da ortaya çıkardığı adaletsizlikten dünyayı kurtarmanın vazgeçilmez rolünü üstleniyor. Ve onun için önemli olan birçok insan ona güveniyor. Half-Life 2’nin yoğun gerçek zamanlı oynanışı, yalnızca Valve’ın yeni tescilli motor teknolojisi Source® ile mümkün oluyor.

Half-life 2’yi indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Half-Life 2 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Half.Life.2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
  4. Half-Life 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Half-Life 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Half-Life 2’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, Vista, XP
  • İşlemci: 1.7 GHz
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • Grafik: DirectX 8.1 düzey grafik kartı (SSE desteği gerektirir)
  • Kamp: 6500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin