Hack ‘n’ Slash Indir

Hack ‘n’ Slash Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Hack ‘n’ Slash 9 Eylül 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Hack ‘n’ Slash, bilgisayar korsanlığı temalı bir bulmaca aksiyon oyunudur – nesne özelliklerini yeniden programlamak, küresel değişkenleri ele geçirmek, yaratık davranışlarını kesmek ve hatta oyunun kodunu yeniden yazmak. Kazanmanın tek yolu oynamak değil … kurallara göre! Sihirbaz, herkesin kendilerini köye hapsetmesini emretti, kale cephaneliği o kadar güçlü silahlar üretmeye başladı ki, gardiyanlar dışında kimsenin onları taşımasına izin verilmiyor ve herkes bir ruh ve cesareti bulmaya çalışıyor. göstermek için kesin bir ölüm beklenir. Yeni kanunlar kendi güvenliğiniz içindir, ancak onları satın almıyorsunuz. Herkese “cesur” un ne anlama geldiğini gösterirler ve eğer akıllıysanız, her şeyin ters gitmesinin gizli nedenlerini ortaya çıkarabilirler.

Ana Özellikler:

 • Oyunu oynarken hacklemek için oyun içi araçları kullanın
  Kılıcınız nesnelerin değişkenlerini kesebilir. Global değişkenlere istediğiniz şekilde ince ayar yapmak için kullanabileceğiniz büyülü eserler bulacaksınız. Görünmemesi gereken şeyleri ortaya çıkarmak için oyunun dahili hata ayıklama görselleştirmesini görüntülemenizi sağlayan cihazları keşfedin.
 • Kodu kırın
  Gelişmiş bir bilgisayar korsanlığı ustalığına ulaştığınızda, prosedürel olarak oluşturulmuş zindanlar, doğrudan oyunun montajına girmenize ve canlı çalışan kodu değiştirmenize izin verir.
 • Oyunu senin yap
  Bulmacaların, çoğunu beklemediğimiz sayısız çözümü var. Oyunun hackleme mekaniğine hakim olduğunuzda, oyunu dilediğiniz gibi şekillendirebilir ve şekillendirebilirsiniz.
 • Crash it!
  Gerçekten oyunu hackliyorlar! Tamamen kırabilirsin. Kuralları değiştirmek için bir zaman kayması yapın, böylelikle dünya, sizin veya bizim hatalardan uzaklaşmasın!

Hack ‘n’ Slash’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hack ‘n’ Slash indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Hack.n.Slash.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Hack ‘n’ Slash klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Hack ‘n’ Slash ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Hack ‘n’ Slash Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP Hizmet Paketi 3
 • İşlemci: 1.7 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, Intel HD 3000 veya en az 512 MB VRAM ile eşdeğer bir kart
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: GLSL sürüm 1.3 ile OpenGL 3’e sahip olmalıdır

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.