Gunner, HEAT, PC! Indir (v20220822)


Koru, ISIT, PC! Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Koru, ISIT, PC! 6 Eylül 2022’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Beklediğiniz tank oyunu. Modern tank dövüş oyunlarının hayranları için garip bir zaman. Milenyumun başlangıcından itibaren düz atış simülatörü başlıkları artık yok. Tank meraklıları olarak amacına ulaşan bir oyuna ihtiyacımız var – modern tanklar, gerçekçi sistem ve hasar modelleri ve hepsinden öte eğlence. Gunner, HEAT, PC’ye sahip! Bu hayali gerçekleştirmek istiyoruz. GHPC, oyun ve simülasyonu tam olarak doğru miktarda karıştırarak, aldatıcı derecede basit kontrollerin arkasında fantastik ateş kontrolü ve balistik simülasyonu sunar. Bu temel özellik seti, zengin bir tek oyunculu sefer modu, çarpışma görevleri ve işbirlikçi çok oyunculu modlar için temel görevi görür: her zevke uygun bir seçenek. Piyade ve destek birimlerini de unutmayalım – tanklar tek başına savaşmak için yapılmadı. AI kontrollü birleşik kuvvetler, taktik ortamı tamamlar ve zırhlı birimlerin gerektiği gibi parlamasına izin verir.

Gunner, HEAT, PC nasıl indirilir ve kurulur!

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir kez Nişancı, ISITMA, PC! İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Gunner, HEAT, PC’ye Çıkarın!” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Gunner, HEAT, PC’ye çift tıklayın! klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Koru, ISIT, PC! Ücretsiz indirin

Gunner, HEAT, PC’yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Özel GPU
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin