Guilty Gear Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Guilty Gear Free Download PC oyunu. Guilty Gear 15 Mayıs 2019’da çıktı

Oyun hakkında

İlk kez 1998’de yayınlanan ve kendi özgün dünya görüşü ve tamamen yeni bir oyun sistemi ile dünya çapında tanınan efsanevi 2D dövüş oyunu “GUILTY GEAR” şimdi geri döndü! Çarpıcı hızlı “Gatling Combo” ile öfkeli saldırı zincirlerinizi serbest bırakın; “Charge Attack” ile baskı oyununuzu sürdürün; Rakibini yok et ve maçı “Sakkai” ve çok daha fazlası ile anında bitir! Oyunu tamamen ham çağının zirvesinde oynayın! 13 benzersiz karakterle sıcak anları yeniden yaşayın! STEAM’de artık popüler olan “GUILTY GEAR” serisinin köklerini yeniden keşfedin!

Guilty Gear nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Guilty Gear indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Guilty Gear’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Guilty Gear klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Guilty Gear Ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Guilty Gear indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 (64bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-4005U CPU @ 1.70 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD grafikler
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin