Guild of Dungeoneering Ultimate Edition Indir (v1.2021.11.18)

Guild of Dungeoneering Ultimate Edition Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Guild of Dungeoneering Ultimate Edition, 14 Temmuz 2015’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Guild of Dungeoneering Ultimate Edition şimdi tamamen yeniden inşa edildi ve yeniden tasarlandı ve bir bükülme ile sıra tabanlı bir zindan tarayıcısı: kahramanı kontrol etmek yerine zindanı onun etrafında inşa ediyorsunuz. Odalar, canavarlar, tuzaklar ve tabii ki yağmalamak için lonca destenizdeki kartları kullanın! Bu arada kahramanınız nereye gideceği ve neyle savaşacağı konusunda kendi kararlarını veriyor. Ama en derin zindanları fethedecek kadar güçlü olacaklar mı? Zindan koşuları arasında loncanızı yönetir, yeni maceracı sınıfları çekmek için yeni odalar inşa eder ve daha güçlü öğelerle kart destelerinizi genişletirsiniz.

 • Her zamankinden daha büyük ve daha iyi, Pirates Cove ve Ice Cream Headaches’ın tüm içeriği artık oyuna ÜCRETSİZ olarak dahil! Yeni sınıflardan, yeni canavarlardan, yeni görevlerden ve ganimetlerle dolu yeni sandıklardan bahsetmiyorum bile.
 • Onlarca yeni saç modeli ve aksesuarın yanı sıra yeni zafer özellikleriyle zindanlarınızı daha önce hiç olmadığı gibi özelleştirin, böylece onları maruz kaldığınız tehlikelerde biraz daha uzun süre hayatta kalabilirler.
 • İyileştirilmiş oyun mekaniği ve eksiksiz bir yeniden yönlendirme, loncalarda ve zindanlarda geçirdiğiniz zamanı hiç olmadığı kadar eğlenceli ve eğlenceli hale getiriyor. Aptalları mahvetmek hiç bu kadar harika olmamıştı!
 • Yeni metinler, animasyonlar, müzik ve ses efektleri zindanlara ve loncaya her zamankinden daha fazla hayat veriyor. Ancak dikkatli olun, ozan türünün tek örneği snark markasıyla geri döndü.

Guild of Dungeoneering Ultimate Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Guild of Dungeoneering Ultimate Edition indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Guild of Dungeoneering Ultimate Edition’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Guild of Dungeoneering Ultimate Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Guild of Dungeoneering Ultimate Edition Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Guild of Dungeoneering Ultimate Edition’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Depolamak: 750 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin