Guild of Ascension Indir

Guild of Ascension ücretsiz indir PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Guild of Ascension 21 Eylül 2021’de çıktı

Oyun hakkında

Guild of Ascension, sıra tabanlı dövüşü gerçek zamanlı bir aksiyon kombo sistemi ile birleştiren rogue-lite unsurlarına sahip bir taktik aksiyon RPG’sidir. Kule tırmanırken silahlar üret, beceriler öğren, yaratıklarla arkadaş ol, tuhaf yaratıklarla karşılaş ve devasa patronlarla savaş! Kule, sıranız sırasında özgürce hareket etmeniz için size birkaç saniye verir. Silah kombinasyonunuzu ve özel saldırılarınızı öğrenip ustalaşarak bunları akıllıca kullandığınızdan emin olun. Grubunuz kulede başarılı olacaksa, mükemmel bir uyum içinde planlamalı ve aynı görüşü paylaşıyormuş gibi hareket etmelidir. Kule her dövüşten sonra sizi ödüllendirir, para ve malzemeleri lonca için saklar. Ancak kuleye tırmanmak kolay bir iş olmadığı için sonraki zorluklarınızda size yardımcı olacak ayrıcalıkları sorduğunuzdan emin olun. Kuledeki son yolculuğunuzdan döndüğünüzde, loncadan size yeni teçhizat yapmasını isteyin. Zirveye çıkmayı umuyorsanız, alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak. Kulenin Muhafızları katlarını bulduğunuzda, devasa boyutlarından korkmayın ve öğrendiklerinizi mücadeleyi tamamlamak için kullanın! Yükselişinizde iyi şanslar.

Guild of Ascension nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Guild of Ascension indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Guild of Ascension”a tıklayın (bu, Burada).
 4. Guild of Ascension klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Guild of Ascension ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Guild of Ascension indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Win7
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: GTX750 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin