OyunGrand Theft Auto Vice City
Tür(ler)Aksiyon, Birinci şahıs Nişancı
GeliştiriciRockStar North
YayımcıRockStar Games
Yayın tarihi27 Ekim 2002

GTA Vice City indirme sayfasına yönlendirilmek için indirme düğmesini tıklayın. Bu, oyunu mümkün olan en hızlı sunucudan almanızı sağlar.

Sadece 240 Mb kurulum sıkıştırılmış dosya ile Grand Theft Auto Vice City (GTA Vice City) oyunu indirin. Oyunu yaşadığınız her yerde mümkün olan en hızlı şekilde alın ve dünyanın dört bir yanındaki Google Drive bulut sunucuları üzerinden doğrudan indirin! Herhangi bir ücret almadan oyunun orijinal, temiz sürümünü alın!

Oyun gereksinimleri

Minimum

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP2).
 • İşlemci: Intel Pentium 3 / AMD Athlon (800 MHz).
 • RAM: 256 MB.
 • Video Grafik kartı: GeForce 6600 GT / Radeon X1300XT.
 • Ses Kartı: DirectX 9 ile uyumlu ses aygıtı.
 • Sabit diskte boş alan: 5 GB.

Önerilen

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üzeri.
 • İşlemci: Intel Pentium 3 / AMD Athlon (800 MHz).
 • RAM: 2 GB.
 • Video Grafik kartı: GeForce 6900 GT / Radeon HD 6950.
 • Ses Kartı: DirectX 9 ile uyumlu ses aygıtı.
 • Sabit diskte boş alan: 10 GB.

Oyun hakkında

GTA Vice City video oyunları dünyasından tüm en iyi absorbe etti: Burada Vice city karşısında açık dünya bulacaksınız, hangi prototip Sunny Miami oldu, burada film ruhu içinde çete kavgalar bulacaksınız “Scarface”, burada polis kovalamacaları bulacaksınız, çatışmalar, ve diğer suçlar. Grand Theft Auto: Vice City tommy Vercetti fethetmek için çalışır küçük bir dünya, alttan mafya kariyer merdiveni tırmanma.

Rockstar North’un geliştiricileri GTA 3’ten sonra mevcut deneyimden ustaca yararlanarak GTA Vice şehrini yeni ve ilginç fikirlerle eklediler. Her şeyden önce, değişiklikler şehri etkiledi ve ölçek olarak ifade edilir.

Yeni Vice City, Liberty City’nin neredeyse iki katı kadar büyük. Ayrıca, oyun 100 aşan araç, çok sayıda vardır. Motosikletler, uçaklar, helikopterler, tanklar, arabalar, tekneler, tüm bunlar kolayca kontrol edilebilir.

Önceki oyunlarda, efsanevi araba hırsızı akılsızca envanter birikmiş para kazandı hakkında. Vice City’ de, artık parayı, ilerlemeden tasarruf edebileceğiniz ve kıyafet değiştirebileceğiniz, gelir getirecek olan gayrimenkule harcayarak kullanabilirsiniz. Bu arada, oyun sayesinde kahramanı görünümünü değiştirebilirsiniz giysi ile butikler vardır.

GTA Vice şehir için Hileler ayrı bir hikaye. Yasak semboller kullanarak oyunun kesmek hafife alınmıştır. ECS tuşuna basarak PANZER kodu yazabilir ve tehdidin tüm yıldızlarını elde etmek ve sokaklarda gerçek bir karmaşa yaratabilmek için kullanabileceğiniz bir tank alabilirsiniz. Sonsuz mühimmat ile altı-gun için ön yazma kodu da mümkündür ve oyun sırasında büyük bir avantaj verecektir.

GTA Vice City Oynanışı

Geçen yüzyılın 80’li yıllarına baktığınızda, her şeyden önce o yılların müziğini hatırlayaceksiniz. Ancak, bu süre aynı zamanda popüler GTA serisine ait bilgisayar oyunu GTA Vice City, yansıtılır. Yani Vice şehrin güney Amerika topraklarının tehlikeli sokaklarında kahraman Tommy Vercetti umutsuz maceralarını için hazır olun.

Daha doğrusu, bir adamdan bahsetmiyoruz, 35 yaşındaki İtalyan Tommy Vercetti’den bahsediyoruz. Söylemeye gerek yok, bu yakından suç dünyası ile bağlantılıdır? Suçlarından dolayı, 15 yılını parmaklıklar arkasında geçirdi, ama hapishane bunu düzeltmedi, ve Tommy’nin dışarıdan aldığı ilk dava, Vice City’de bir uyuşturucu anlaşmasıydı.

Oyunda GTA Vice City, kahraman kendi patronu Sonny Forelli görevini tamamlamak için çalışacağız. Ama başarısızlıktan sonra, zafere kendi yoluna gidiyor. Vice city yerel mafya liderlerinin bazı ortadan kaldırarak, Tommy yavaş yavaş suç dünyasının hiyerarşisinin üst yükselir. Bu nda, daha sonra bir hain olduğu ortaya çıkıyor Lance Vance, tarafından yardımcı olur.

Etki alanları için mücadele ek misyonlar ve araba seyahat ile seyreltilmiş olacaktır. Radyo kanalları ile birlikte, tüm bu eğlenceli oyun ve geçen sürecin tadını çıkarmak için izin verecektir. Ancak, Sonny’ye karşı son savaş bir kez daha koğuşunuzun üstünlüğünü vurgulayacak ve onu Vice City’nin suç dünyasının tek lideri yapacak. Bu yüzden, efsanevi oyunu hatırlamanızı ve oyunu bitirmeniz için zaman ayırın!

Grand Theft Auto Vice City: Oyun Özellikleri

Serinin en az bir bölümünü oynadıysanız, oyun formülü tanıdık olacaktır. Biz hala en alttan, çeşitli suç kişilikleri görevleri yerine, ister bir mafya klanının başkanı ya da kirli işler uzak utangaç olmayan bir avukat olsun yükselir.

Oyun etkileyici olan çok büyük bir şehir keşfetmek için kullanılabilir. Görevleri tamamlamak için kullanacağımız farklı alanlar, ayrıntılı konumlar ve büyük bir araç filosu vardır.

 • 1980’lerin ruhunu mükemmel bir şekilde yakalamış. Pamuklu giysilerden film müziği için her şey zamanın ruhuna uygun. Geliştiriciler Scarface, Carlito’s Way ve Miami Police gibi film ve TV dizilerinden ilham aldı. Oyuncu çeşitli ünlü eserlere referanslar bir sürü bulacaksınız.
 • Bir sürü olasılık var. Oyuncular sadece motosiklet ve tanklar da dahil olmak üzere çeşitli sanal araçlar, deneyim değil, aynı zamanda alışveriş ve genellikle çeşitli kurumlar gitmek için torrent üzerinden GTA Vice City indirmek istiyorum. Dünya açık, Tommy bile gayrimenkul satın alabilirsiniz!
 • Bir sürü grafiksel gelişme. Kullanılan motor GTA 3 RenderWare ile aynıydı. Ancak, bu bölüm fark daha güzel hale gelmiştir. Yani, su üzerindeki yansımaları şimdi daha net, ve dokuların çözünürlüğü artmıştır.
 • Ve yine güçlü bir suç geçmişi. Bu kez hikaye İtalyan Tommy Vercetti, kendi patronu için bir hedef oldu hakkında. Tommy Vice City’ye geldiğinde, şehri hiç tanımıyordu, ama zamanla en etkili insanlardan biri olmayı başardı.
 • Burada çok var. Yani: bu hikaye ile ilgili olmayanlar da dahil olmak üzere misyonlar, bir sürü. Çeşitli çeşitte bir sürü silah. Bir sürü ulaşım: motosikletler, tekneler, uçaklar, helikopterler ve hatta bir tank da dahil olmak üzere 100’den fazla birim!

Sonuç

Grand Theft Auto Vice City oldu ve her zaman dünyanın en iyi ve en komik aksiyon oyunlarından biri olacak. Herhangi bir yaşta veya her zaman keyfini kendi benzersiz oyun vardır. Zamanda, dünyanın en çok oynanan ve bugüne kadar otoritesini koruyan, indirip oynanması en değerli oyunlardan biri olan en iyi ve en çok oynanan oyunlardan biriydi.

Eğer tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz en iyi parçası! Sadece bu sayfanın başında ki düğmeye tıklayın ve en kısa sürede temiz, orijinal ve güvenli bir sürümünü elde etmek için izin, oyun indirme linkine yönlendirilir!