GROSS Indir (v1.0)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş BÜYÜK Ücretsiz İndir PC Oyunu. BIG, 11 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Kule savunma ve birinci şahıs nişancı türlerinin bir karışımı olan GROSS ile heyecan verici ve yenilikçi bir oyun deneyimine hazır olun. Yeni ve benzersiz mekaniği ile, zafere giden yolda strateji ve savunma yaparken en başından bağlanacaksınız. GROSS'ta, üssünüzü düşman saldırganlarının dalgalarına karşı klasik kule savunması tarzında savunma göreviniz var. Labirentler oluşturmak ve düşmana saldırılar başlatmak için barikatlar ve kuleler inşa etme ve ekstra savunma için yere tuzaklar kurma özgürlüğüne sahipsiniz. İnşaat aşamasında, saldırganlarınız için en etkili engel parkurunu bulmak için farklı kule ve bariyer kombinasyonlarını deneyebilirsiniz. Ve zaman sınırlamaları veya boşa harcanan kaynaklar hakkında endişelenmeyin – inşa ettiğiniz her şeyi bir sonraki savaş aşaması başlayana kadar tam bir geri ödeme karşılığında satabilirsiniz. Bu nedenle, nihai kule savunma kurulumunu inşa etmenin stratejisini ve memnuniyetini seviyorsanız, BIG tam size göre bir oyundur!

BIG nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. GROSS indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “GROSS'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. GROSS klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

BÜYÜK Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile GROSS Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Dört çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 1070/1660
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 7 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin