Grim Horde Indir (v0.1.2)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Grim Horde Free Download PC Oyunu. Grim Horde 21 Haziran 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Kölelerini topla ve toprakları fethet! Grim Horde, ordularınızı ölümlü topraklarda yönettiğiniz, köyleri yok ettiğiniz ve ruhları talep ettiğiniz, haydut-lite unsurlarına sahip hızlı tempolu bir arcade oyunudur.
Öl ve küllerinden dir ve yeni çağırma büyüleri öğren. Minyon ordunuzu “portal kuleler” aracılığıyla toplayın. Birçok farklı köle ve yaratık emrinize verilebilir. En güçlü ordu bileşimlerini toplayın ve köylülere merhamet etmeyin! Köyleri yok edin ve sürekli büyüyen ordunuzun gücüyle dünyayı fethedin, ardından bir yıkım izi bırakın! Gücünüzü artırmak için ölümlülerin ruhlarını toplayın ve onları ordularınızı ve yeteneklerinizi güçlendirmek için kullanın. Ölümünüzden sonra, neyi yükselteceğinizi seçin ve güce olan susuzluğunuza uygun oyun stilini bulun!

Grim Horde nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Grim Horde'u indirdikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Grim Horde” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Grim Horde klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Grim Horde Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Grim Horde ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8 veya 10 x64
 • İşlemci: Intel Core i3 ve üstü, AMD Ryzen 3 ve üstü
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Intel HD Graphics 4000 ve üstü, ATI Radeon HD serisi 4650 ve üstü, Nvidia GeForce 2xx serisi ve üstü
 • Depolamak: 100 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin