Green Hell Indir (v1.8.0)

Green Hell Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Green Hell 29 Ağustos 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

GREEN HELL, Amazon yağmur ormanlarının benzersiz ortamında bir Açık Dünya Hayatta Kalma Simülatörüdür. Ormanda yiyecek ve ekipman olmadan yalnızsınız, hayatta kalmaya ve çıkış yolunu bulmaya çalışıyorsunuz. Yalnızlığın etkileri hem bedene hem de zihne ağır bir yük bindirdiğinden hayata tutunan oyuncu kalıcılık yolculuğuna çıkar. Bilinmeyenin tehlikelerine karşı ne kadar hayatta kalabilirsiniz?

Green Hell’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Green Hell indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Extract to Green.Hell.v1.8.0.zip” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Green Hell klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Yeşil cehennem bedava indir

Green Hell Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
 • İşlemci: 3,2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660, Radeon RX 460 veya eşdeğeri 2 GB video RAM ile
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.