Greedfall Indir

Greedfall Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Greedfall 9 Eylül 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Büyü ve zenginlikler, kayıp sırlar ve fantastik yaratıklarla dolu uzak bir adaya adım atarken bilinmeyen yeni toprakları keşfedin. Arkadaşlar edinerek ve tüm hiziplere ihanet ederek bu yeni dünyanın kaderini belirleyin. Diplomasi, aldatma ve şiddet yoluyla yaşayan, gelişen bir dünyanın parçası olun – gidişatını etkileyin ve hikayenizi şekillendirin.

 • Temel bir RPG deneyimine katılın – savaş, diplomasi, aldatma veya gizlilik yoluyla görevleri tamamlayın ve çeşitli şekillerde hedeflere ulaşın.
 • Karakter gelişiminde tam özgürlük – bir erkek veya kadın olarak oynayın, görünüşünüzü özelleştirin ve yeteneklerinizi, büyülerinizi ve yeteneklerinizi özgürce seçin.
 • Kendinizi gizemli bir sihir dünyasına bırakın – harika bir yolculuğa başlayın ve doğaüstü varlıklar tarafından korunan antik sırları, adanın dünyevi büyüsünün tezahürlerini ortaya çıkarın.

Greedfall’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Greedfall indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “GreedFall.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Greedfall klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Yaw fall ücretsiz indirme

Greedfall Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-3450 (3,1 GHz) / AMD FX-6300 X6 (3,5 GHz)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • Depo: 25 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.