Grave Prosperity – Part 1 Indir


Grave Prosperity – Part 1 Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Grave Prosperity – 1. Bölüm 30 Nisan 2018'de yayınlandı

Oyun hakkında

Grave Prosperity, LDC Studios'un 2015 tarihli oyunu Grave Prosperity: Redux 1988'in yeniden yapımıdır: Tarifsiz bir kötülük, sakin Prosperity kasabasına inerek Velez malikanesini tamamen yerle bir eder. Üç yıl sonra bir anormallik, Refah'ı haritadan siler ve onu ıssız bir hayalet kasabaya dönüştürür. Soruşturmalardan hiçbir sonuç çıkmadı ve bölge birçok faili meçhul kaybın odak noktası haline geldi. 2018: Bir zamanlar Refah olarak bilinen küçük kasaba çoktan unutulmaya yüz tuttu ve Kuzey Amerika'daki birçok unutulmuş hayalet kasabadan biri haline geldi… Birçoğu bilmeden sessiz sınırlarını aştı. Hepsi gitti. Bugün bu sınırları aşacaksınız. Bugün kimsenin görmediğini göreceksiniz. Grave Prosperity'e hoş geldiniz. GP, ağırlıklı olarak oyuncunun reflekslerine odaklanan bir aksiyon/korku oyunudur. Gizemli ve tehlikeli bir karakter olan Amber Ridge rolünü üstlenin ve Refah'ın lanetli koridorlarında savaşın. ÖZELLİKLERİ:

 • EXP ile becerilerinizi geliştirin ve yürüyen bir tank veya doğanın yıkıcı bir gücü olun!
 • Çılgın zorluk seviyelerinde kendinize meydan okuyun veya daha kolay modlarda parkta şık ve kanlı bir yürüyüşün tadını çıkarın.
 • Bu nostalji gezisini tamamlamak için klasik oyun içi FMV dizileriyle birlikte 90'lar kampının tadını çıkarın!

Grave Prosperity Nasıl İndirilir ve Kurulur – Bölüm 1

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Grave Prosperity – Part 1 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Grave Prosperity – Part 1'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Grave Prosperity – Part 1 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mezar Refahı – Bölüm 1 Ücretsiz İndirme

Grave Prosperity – Part 1 Free Download with Direct Link'i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7 – 5500U CPU @ 2,40 GHz 2,39 GHz
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GEFORCE 940M
 • DirectX: Sayı 12
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: N / A

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin