GRANDIA HD Remaster Indir (v1.00.47)

Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş GRANDIA HD Remaster Free Download PC Game. GRANDIA HD Remaster, 15 Ekim 2019’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

GRANDIA HD Remaster burada! Onun heyecan verici maceralarını tekrar kutlayın! GRANDIA, eski bir medeniyetin uzun zamandır kayıp olan sırlarını ortaya çıkarmak için kötü Garlyle Kuvvetlerine karşı yarışan kahraman Justin ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor. Anında bir klasik haline gelen ve tüm zamanların en etkili rol yapma oyunlarından biri olarak kabul edilen oyunu deneyimleyin. GRANDIA, orijinal olarak Lunar serisi gibi klasiklerin yaratıcıları olan Game Arts tarafından geliştirildi ve 1997’de SEGA Saturn ve 1999’da PlayStation® için piyasaya sürüldüğünde büyük beğeni topladı. GRANDIA, GameSpot Editörün Seçimi, IGN Editörün Seçimi Ödülü ve şu anda Japonya Oyun Ödülleri olarak bilinen CESA AWARDS ’97’den Mükemmellik Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı.

GRANDIA HD Remaster Özellikleri:

 • Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, hareketli karakterler ve doku grafiği ayrıntıları
 • Görsel olarak geliştirilmiş orijinal film videoları
 • Geniş ekran desteği ve özelleştirilebilir çözünürlükler (yalnızca PC)
 • Steam Başarımları (Yalnızca PC)
 • Ses: Japonca ve İngilizce
 • Dil desteği: Orijinal İngilizce artı Fransızca ve Almanca çeviri (Japonca daha sonraki bir tarihte eklendi)
 • Yeniden atanabilir kontrollerle oyun kumandası ve klavye desteği (yalnızca PC)

GRANDIA HD Remaster’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. GRANDIA HD Remaster’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “GRANDIA.HD.REMASTER.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. GRANDIA HD Remaster klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

GRANDIA HD Remaster ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile GRANDIA HD Remaster Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit sürüm)
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GT 620
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.